ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Λ.Τ. ΚΩ

Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.T. ΚΩ

ΤΗΛ: 22420 41914 FAX:22420 41951

e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ταχ. Διεύθυνση: Πυλί, Τ.Κ. 85300, Κως

Κως, 16-03-2016

Αρ. Πρωτ. 52

Σήμερα Τετάρτη 16/03/2012 και ώρα 18.30, συνήλθε ο Σύλλογος Διδασκόντων Καθηγητών του Εσπερινού Γυμνασίου Λ.Τ. Κω παρουσία της Διευθύντριας κ. Χατζηνικολάου Σταματίας, με θέμα την πραγματοποίηση ημερήσιας (ώρες λειτουργίας του σχολείου) εκδρομής του σχολείου. Ως προορισμός επιλέχθηκε ομόφωνα το χωριό Κέφαλος της Κω, λόγω της γραφικότητας και του ιστορικού ενδιαφέροντός της, ενώ ως ημερομηνία πραγματοποίησης της εκδρομής επιλέχθηκε η 6η Απριλίου 2016.

Η μετακίνηση θα γίνει δωρεάν με λεωφορεία των ΚΤΕΛ (με τα οποία γίνονται οι καθημερινές μετακινήσεις των μαθητών μας) και αποτελεί προσφορά των ΚΤΕΛ στο σχολείο μας.

Ομόφωνα ορίστηκαν: Ως αρχηγός της εκδρομής ο κ. Σομός Νικόλαος και αναπληρώτριά του η κ. Σκιαδά Ελένη. Ως συνοδοί καθηγητές οι: Παλάσκας Σωτήριος, Μπαμπαλή Θεοδώρα, Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος και Γεωργούτσου Ζαχάρω.  Ως αναπληρωτές των συνοδών  καθηγητών οι: Χαρτοφίλης Γεώργιος και Κακάβα Λαμπρινή.

Πρόγραμμα:

Συγκέντρωση, Έλεγχος απουσιών, Ξενάγηση στο χωριό της Κεφάλου,  Ελεύθερη ώρα,  Επανέλεγχος απουσιών, Επιστροφή.

Χατζηνικολάου Σταματία